Poza światem > Zapisy

Zapisy do WW

(1/4) > >>

Waleczna Woda:
Imię:
Wiek:
Rasa:
Wygląd ( opis ) :
Charakter:
Historia przed przybyciem tutaj:

Z radością przyjmę was ja, gdyż jestem przywódczynią tego stada. ;)

Magiczna Łuska:
Imię: Magiczna Róża
Wiek: 10 księżyców
Rasa: Smok wodny
Wygląd ( opis ): Mam słodkie oczy i wyglądam na prawdziwą, czułą smoczycą. W rzeczywistości jest inaczej. Jestem raczej piękną, ale wymagającą smoczycą.  Moje oczy są koloru niebieskiego, a cała jestem też tego koloru.
Charakter: Jestem wymagająca i wrażliwa. Uwielbiam bajeczne historie. Potrafię być wredna, ale i sympatyczna. Są osoby dla których jestem zła, ale są też takie, dla których jestem tą miłą i sympatyczną Różany Płomień. Ciężko jest określić mój charakter jednym słowem. Ma u mnie miejsca każda cecha dobra i każda cecha zła. Wszystko zależy od mojego stosunku z tobą, abyś mógł określić jaka według ciebie jestem. Oczywiście wszystko może się zmienić.
Historia przed przybyciem tutaj: Urodziła się na Górze Cieni. Niedaleko tego miejsca była wioska. Ludzie bali się smoków i nie wiedzieli co robić. Czuła się porzucona i samotna. Uciekła z domu i wędrowała po świecie. Z każdym dniem coraz więcej ludzi się jej bało, a ona chciała być ich przyjaciółką. Po wielu latach takiego życia bardzo się zmieniła i  stała się dobra i zła. Zobaczymy jak ty postąpisz w stosunku do niej?

Waleczna Woda:
Przyjęta na adeptkę.

Morski Kolec:
Imię:Morski kolec Mrugnięcie
Wiek:10 księżycy
Płeć:Samiec
Rasa;Smok wodny
Wygląd:Jestem ciemno niebieski,prawie czarny.Pod wpływem wody jaśnieje.Moje oczy są diamentowe i głębokie jak woda.Jak
wiadomo jako smok mam skrzydła.Są bardzo duże. Jak każdy smok z tego rodzaju jest najszybszym zwierzęciem wodnym.Pływanie ułatwiają mu łuski.Nie zieje niczym ale za to jak każdy smok wody posiada ostre zęby i duże pazury.Na głowie mam rogi i uszy a na pysku wąsy.Na całym jestem śliski co ułatwia mu pływanie i wślizgiwanie do różnych ciasnych miejsc.Na ogonie mam wachlarz który ułatwia mu poruszanie się pod wodą.
Charakter:Jestem miły i beztroski.Szalony.Mam poczucie humoru.Jest silny i wytrzymały.Po prostu jestem sobą.
Jaźń:To przeciwieństwio Kolca.Ostatnimi czasy jednak mu pomaga.
Zainteresowania:Pływanie i życie wodne.Historie rodowód i magia.
Historia przed przybyciem tutaj:A czy przeszłość jest ważna ? Dla mnie nie.Jestem realistą i żyje chwilą...lecz nie mam tajemnic.No prawie.
Moja historia jest..nieidealna.Jako pisklę byłem wychowywany przez dziadków.To oni byli moimi krewnymi.Jednak czułem się samotny.Osiem księżycy później wygnano mnie.
Byłem dla nich za miły,przyjazny,za dobry.dziadkowie nie okazywali skruchy,wręcz się cieszyli.Byłem samotny do czasu aż poznałem Tamaje.Była to smoczyca lodu.
Żyło mi się dobrze i miałem już poważniejsze plany w stosunku do nas.Zdrada.Jakie to uczucie ? Okropne.Jakby ktoś wbił ci nóż w plecy.Ale nie zagłebiajmy się w tę część mojej przeszłości.Potem trafiłem tu.Jak ? To tajemnica,której nie mogę wyjaśnić...

Waleczna Woda:
Ok, zostajesz adeptem.

-------------------------------------------------
możemy dalej kontynuować naukę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej