Autor Wątek: Pozycje - rangi  (Przeczytany 1888 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Waleczna Woda

  • Adminka, przywódczyni WW
  • Aktywny użytkownik
  • **************************************
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
Pozycje - rangi
« dnia: Kwiecień 04, 2013, 14:18:47 »
1. Przywódczyni - jest to smok potężny, obdarzony zaufaniem, a nawet jeśli nie zaufaniem, to szacunkiem ze względu na najwyższą pozycję - nie łatwo ją osiągnąć. MA trudne zadanie przewodzenia stadu, należy więc mu się bezwzględny szacunek. Jednocześnie z pozycją przywódcy jest dowódcą armii.

2. Dowódcy - prawe łapy przywódców. Jest ich czworo ( magów, zwiadowców, myśliwych, wojowników ), ich pozycje są także odpowiedzialne, gdyż mimo to, że grupy, którymi dowodzą są mniejsze niż stada, są jednak grupami, za które biorą odpowiedzialność. Należy się im szacunek, choć nie równy przywódcy, to jednak szacunek.

3. Magowie, Wojownicy, Zwiadowcy, Myśliwi - są to dorosłe smoki. Ukończyły one szkolenia i mogą je przeprowadzać, jeśli nakaże im to przywódczyni. Każdy z nich ma inne zadanie, jednak nawet w obrębie jednej grupy, jednej profesji bardzo się od siebie różnią, nie ważne, czy są z grupy magów, wojowników, zwiadowców, czy myśliwych.

4. Adepci - są to podrostki ( 10 - 20 księżyców ). Nie mogą osiągnąć dorosłości, dopóki nie ukończą szkolenia na jedną z profeski ( patrz pozycja 3 ). Uczą się oni u swoich mistrzów, podlegają jak każdy smok przywódcy swojego stada.

5. Pisklęta - są to bardzo młode smoki ( 1 - 10 księżyców ). Swój czas wypełniają poznawaniem krainy i swojego stada.


Uwaga! Każda ranga powinna okazywać szacunek wszystkim rangom powyżej niej!!!
W El-harim żył raz smok o oczach niby miód
i do mnie rzekł: strzeż szeptów się, bo kłamią jak z nut!

Nie walcz z demonem, co się w czarnym mroku pławi,
bo na twym umyśle piętno swe zostawi

Nie słuchaj cieni, które błądzą bezcieleśnie,
bo będą cię nawiedzać nawet we śnie!
Christoper Paolini, Dziedzictwa księga czwarta

Jako administratorka piszę kolorem niebieskim

Wiek: Nie liczę, to tylko liczby
Partner: na razie nie
potomstwo: Potężny Dar
potomstwo potomstwa: Odeszło do nieznanych krain

Jestem przywódczynią SW. Czy teraz nie uważasz mnie za groźną?

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
nii-chan vickyland ppiz daxrel justplay